Web Tasarım Muğla

Technology_2-2

Muğla, Türkiye’nin bir ili. Ege Bölgesi’nde, topraklarının küçük bir kısmı Akdeniz Bölgesi içine giren, Ortaca, Dalaman, Fethiye, Marmaris, Milas,Datça ve Bodrum gibi tatil bölgeleri ile ünlü bir yerleşim yeridir. İlde 13 ilçe bulunur. 2013 TÜİK verilerine göre nüfusu 866.665 kişidir.

Antik Karya bölgesinin en eski yerleşimlerinden biri olan Muğla, bilinen tarihi boyunca başlangıçta Anadolu’nun yerli halkı Karyalıların, ardından kısmen ve kısa dönemler halinde Mısır, Asur ve İskit işgallerinin, zamanla da özellikle kıyılarda Helenistik kolonizasyon hareketinin egemenliği altında kalmıştır. Önce Medler, daha sonra Persler Muğla’yı idareleri altında almışlar ve bölgeyi bir satrap aracılığıyla yönetmişlerdir. Büyük İskender’in ordularıyla gelişinde Muğla bölgesi bir Karya satrapı tarafından yönetilmekte idi.

Muğla da Web tasarım , Muğla web Sitesi hizmetlerini sizlere anlatırken, web sitesinin nasıl fayda sağladığını sizinle birebir paylaşıyoruz. İnternet hizmetlerinde, web tasarım, web programlama ve arama motorlarında bulunabilirlik konularında uzman firmamız teknolojiyi yakından takip ederek, yazılımını sürekli geliştirerek, sadece bu alanda en iyi bildiği ve uzmanlaştığı işi yaparak, sektörel firmalara ve kurumlara profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir. Web Tasarım Muğla olarak her zaman web site nin en iyisini sizlere sunmuşuzdur.